3 důvody, díky kterým si Union Cosmetic zamilujete

 

Jsme už 20 let na trhu

Firmu jsme založili v roce 2002, ale až o rok později jsme koupili vlastní výrobní závod v Třebechovicích pod Orebem. Není to náhoda - v Třebechovicích se totiž nachází pramen velmi kvalitní kojenecké vody, která je nedílnou součástí všech našich výrobků. Dnes naši kosmetiku najdete ve velkých obchodních řetězcích i vybraných drogeriích. Protože vám ale chceme být blíž, založili jsme v roce 2018 také e-shop. Díky tomu můžete svou oblíbenou kosmetiku nakupovat z domova.

 


 

Vyrábíme poctivou českou kosmetiku

Na svých recepturách si zakládáme. Začínali jsme výrobou šamponů, sprchových gelů, krémů a tělových mlék pod značkou Lilien a Naturalis. Jak se ale zdokonalovali naše technologické možnosti, rozšířili jsme výrobu také o čisticí prostředky, prací gely a aviváže Twister, která se stala užitečným pomocníkem každé domácnosti.

 


 

Doprava od 85 KčDoprava za 85 Kč

Naši kosmetiku můžete zakoupit v obchodech, ale rádi vám ji doručíme až domů. V e-shopu máte ucelenou nabídku všech našich značek a výrobků a můžete si vybrat v klidu domova. Cena dopravy je velmi příznivá - už od 85 Kč. Máte na výběr dopravy přes Geis CZ nebo přes Zásilkovnu. Doprava zdarma nad 800 kč (u GEIS).