NATAVA - Přírodě vstříc

Nechte se provést voňavým rájem společně s NATAVOU prostřednictvím kosmetických produktů vstříc přírodě.      

Ty v sobě skrývají koncentrovanou přírodu, která neztratila nic ze své vůně ani přirozenosti. Dopřejte si tak její jedinečnou sílu i v pouhé kapce. A současně vzácnou chvíli, kdy máte čas jenom sami pro sebe.

Objevte přírodní náruč plnou…

 

  • Voňavých kvalitních surovin - Kosmetické produkty v sobě skrývají svědomitě sesbírané přírodní bohatství. Od sušených bylinek, rozmanitých rostlinných extraktů, esenciálních olejů až po oleje lisované za studena nebo vyrobené v bio kvalitě. Vybrané rozmanité přírodní suroviny tvoří jedinečnou kompozici, která se přizpůsobí přímo vám a přinese takovou pozornost, kterou právě potřebujete.

  • Povznášející harmonie - přírodní kosmetické produkty se zrodily ze symbiózy přírodního rostlinného bohatství a našeho důkladného a dlouhodobého vývoje v oblasti výroby. Kouzlo tradiční rukodělné výroby a láskyplné péče ucítíte hned s prvním otevřením kosmetické radosti, která tak s sebou nese jedinečný příběh.

     
  • Ojedinělých rituálů - nezáleží na tom, zda si vyberete olejovou kouli do koupele nebo balzám na vlasy. Jakýkoliv vybraný produkt vám přinese jedinečný rituál, který můžete naplno prožít právě teď a tady. Takový, ve kterém dojde k symbióze s přírodou, propojení těla a duše a přinese vám jedinečné pocity a emoce.

  • Zodpovědného přístupu - unikátní přírodní bohatství je třeba chránit, a to tím nejlepším možným způsobem. Příroda se o nás stará s láskou a výjimečnou pozorností. Proto ukrýváme hojnost přírody a vybraných přírodních složek do recyklovatelných obalů ze 90% recyklátu, které nezatěžují přírodu.

Zapleťte se s přírodou do jedinečného rituálu

Na naší cestě vstříc přírodě nás prozatím doprovází voňavé šampony, balzámy a olejové koule pro aromaterapeutické koupele. Se šampony se ocitnete ve společnosti přírodních extraktů z levandule, břízy, kopřivy, konopí, lopuchu a rakytníku, které jsou podpořeny panthenolem, dodávající vlasům objem, tvar a jedinečnou svěžest.

Šampony NATAVA Šampon NATAVA Šampony NATAVA

Balzámy, ukrývající v sobě sílu arganového oleje, vám poskytnou chvíle hloubkové a bohaté výživy nejen pro vaše vlasy, ale také pokožku hlavy a vlasové folikuly. Vlasová péče neobsahuje žádné parabeny, sulfáty, silikony a ani barviva, a tak bude dotek přírody opravdu unikátní.

Olejové koule NATAVA Olejové koule NATAVA Olejová koule NATAVA

Olejové koule do koupele skrývají ve svém voňavém jádru bambucké máslo, kterému stačí jeden jediný letmý dotek k tomu, aby byla vaše pokožka vláčná a hedvábná a také kakaové máslo, které zjemní a zklidní pokožku. Pak už si jenom vychutnávejte během aromaterapeutické koupele přítomnost rostlinných pokladů, jako je růže stolistá, citronová tráva, chrpa polní nebo měsíček lékařský.

Vykročme společnou přírodní cestou

Na ní nás v budoucnu budou provázet další kosmetické radosti. Stále objevujeme nové ingredience a jejich rozmanité kombinace. Pečlivě vyvíjíme různé receptury a originální složení vyladěné do těch nejvoňavějších detailů. Díky tomu je stále se na co těšit. Nejenom na samotnou cestu, zahalenou jedinečnou atmosférou, která povznese nejenom tělo, ale i duši a mysl. Ale také na otevřenou náruč přírody poskytující možnosti, jak vytvářet společnou symbiózu. Součástí společné cesty tak stále budou nové kosmetické produkty, které prostřednictvím voňavých rituálů dají vašemu životu dosud nepoznaný rozměr.