Novinky

Vánoční provoz e-shopu 2019/2020

Vánoční provoz e-shopu 2019/2020

Jak na péči o pokožku v zimě?

Mrazivý vzduch vysušuje naši kůži, a proto je potřeba ji v zimě chránit jinak než v létě. Prečtěte si pár rad, jak se o pleť a pokožku celého těla starat v chladných měsících.

Aloe vera jako pohlazení pro vaši pokožku

Aloe vera zná každá hospodyňka, maminka i parádnice. Má totiž spoustu prospěšných vlastností. Není náhoda, že výtažky z aloe vera hojně využíváme při výrobě kosmetiky, rozřízlé listy přikládáme na rány a ekzémy nebo ho dokonce pijeme. Málokterá rostlina má tak široké využití jako právě aloe vera. V interiéru navíc vypadá impozantně! 

Jak podpořit růst vlasů v zimě?

Mnoho žen z vlastní zkušenosti ví, že v zimě vlasy strádají. Negativně na ně působí suchý vzduch ve vytopených kancelářích, zároveň se vlasy více mastí kvůli nošení čepic. I přes zvýšenou péči působí vlasový porost zplihle a unaveně.

Ale zima taková zkrátka je. 

 

Vánoční provoz 2018/2019

Provoz eshopu přes Vánoce 2018/2019

Naučte se v zimě relaxovat

Mráz zalézá za nehty, studený vítr bičuje obličej, nohy zebou i přes teplý kožíšek v botách. Tohle období už se blíží. Období, kdy už se těšíme domů, do tepla. Někdy ale ústřední topení nepomůže a musíme se naložit do horké lázně, abychom rozmrzli.

Ruce jako ze škatulky

Ne nadarmo se říká, že ruce prozrazují náš věk. Zatímco o pleť na obličeji se (někdy až přespříliš) staráme, na ruce zapomínáme. Přitom toho musejí tolik zvládnout!

Arganový olej. Tekuté zlato, se kterým omládnete

Objevte účinky arganového oleje. Díky vysokému obsahu vitamínu E brání arganový olej stárnutí pokožky. Krémy na ruce s obsahem arganového oleje si ihned zamilujete.

Na sluníčko s rozumem a spolehlivým opalovacím krémem

Užijte si léto naplno, ať jste u moře, u rybníka, nebo chodíte po horách. A protože v létě jedeme hlavně za sluníčkem, nesmíme se jím nechat překvapit.

Užijte si dotyk přírody v exkluzivní kosmetice Naturalis

To nejlepší pochází z přírody. Je to matička Země, kdo nám dává všechno, co potřebujeme k životu. Abychom byli zdraví, krásní, plní elánu. Při výrobě kosmetiky proto maximálně čerpáme z toho, co nám příroda nabízí.