Objevte zázračné účinky Aloe vera

Zázračné účinky aloe veraO účinnosti a léčebných vlastnostech tohoto sukulentu věděli už starověcí Egypťané. V některých kulturách se dokonce rostlina uctívala jako posvátná a přezdívalo se jí Rostlina nesmrtelnosti. Jaké má tedy pro náš organismus přínos a proč bychom ji měli zařadit do svého jídelníčku a kosmetiky?

Účinný zevně i vnitřně

Zázračné účinky rostliny pocházejí především tekutého gelu, který se tvoří ve uvnitř listů. Látky obsaženy v tomto gelu mají neuvěřitelné regenerační účinky. Napomáhají hojení ran a popálenin. Při vnitřním užití zklidňují překyselený žaludek, bojují proti paradontóze, snižují hladinu krevních lipidů a cukru. 

Zkrášlující účinky této rostlin pocítíte prakticky po prvním použití. Její silné protizánětlivé a antibakteriální účinky se využívají při léčbě akné, oparů, ekzémů nebo kožních plísní. Dále působí velmi dobře proti lupům. 
Působí také detoxikačně a její hydratační účinky skvěle svědčí celé pokožce těla. Proto se používá jako podpora při redukčních programech anebo také při boji s celulitidou. 

Poznali jste už účinky této zázračné bylinky? Z naší nabídky si vyberete: 

 


Probíhá načítání komponenty
Lilien micelární voda 3v1 Aloe Vera

Lilien micelární voda 3v1 Aloe Vera

79,00 Kč
65,29 Kč bez DPH
ks
Skladem
Micelární voda pro každodenní dokonalé odlíčení pleti a očí. Objem: 250 ml